PLAN ZAJĘĆ 24-25.10

Policealna Szkoła "Żak"

22.10.2020

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy plan zajęć na najbliższy weekend. We wszystkich kierunkach nauka będzie się odbywała zdalnie. Aby uczestniczyć w zajęciach należy zarejestrować się w strefie słuchacza. Niekiedy jest wymagany kod aktywacyjny, który można uzyskać przez kontakt telefoniczny z sekretariatem. Drugim etapem jest założenie profilu na platformie www.zoom.us - instrukcja zamieszczona jest na stronie głównej www.zak.edu.pl. W strefie słuchacza zostanie zamieszczony link do spotkania z wykładowcą oraz materiały online. Poniżej zamieszczamy plan zajęć. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły tel. 5856 22650.

UWAGA!! Zajęcia z kierunku florysta I i II i technik informatyk IV odbędą się w trybie zdalnym (ONLINE) czyli przez zoom, a nie tak jak wcześniej podawano. Oprócz tego będą zamieszczone materiały w strefie słuchacza, które w późniejszym czasie będzie można pobrać.