MATURA 2021 r.

30.3.2021

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy harmonogram egzaminów maturalnych oraz wytyczne.

UWAGA ! Absolwenci, którzy w poprzednich latach zdali egzamin maturalny ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej, ale nie uzyskali świadectwa dojrzałości, bo nie zdali  egzaminu maturalnego z przedmiotu lub przedmiotów obowiązkowych w części ustnej albo nie przystąpili do co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego lub egzamin z tego przedmiotu został im unieważniony, w 2021 r. mogą złożyć w terminie do 31 maja 2021 r. do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej wniosek o wydanie świadectwa dojrzałości, pod warunkiem, że w bieżącym roku szkolnym nie deklarują przystąpienie do części pisemnej egzaminu maturalnego z przedmiotu dodatkowego lub przedmiotów dodatkowych albo do części ustnej egzaminu.

Egzamin maturalny z języka polskiego PP, języka angielskiego PP i matematyki PP się w Pomorskiej Szkole Wyższej przy ul. Kościuszki w Starogardzie Gdańskim. Pozostałe egzaminy odbędą się Szkole Żak przy ul. Rycerskiej 5 w Starogardzie Gdańskim.