Przypomnienie Harmonogram Egzaminów Zawodowych

Czerwiec 2023

26.4.2023

Przypominamy!

Przypominamy, iż jutro tj. 01.06.2023 zgłoszeni absolwenci oraz słuchacze ostatnich semestrów technika usług kosmetycznych, technik bhp i technik administracji przystępują do części praktycznej egzaminu zawodowego. Egzamin odbędzie się o godzinie 9:00 w Pomorskiej Szkole Wyższej.

Poniżej w załączniku przekazujemy Państwu harmonogram egzaminów zawodowych sesja czerwiec-lipiec 2023.

Harmonogram obejmuje część pisemną - egzamin komputerowy oraz część praktyczną.

Przypominamy, że warunkiem ukończenia szkoły i otrzymania świadectwa jest podejście do obu części egzaminu zawodowego (świadectwo otrzymają Państwo bez względu na wynik tego egzaminu).

W sekretariacie szkoły można uzyskać informację na temat godziny/zmiany egzaminu do której zdający jest przydzielony . Wydajemy indywidualne harmonogramy zdających.

Proszę pamiętać również o dostarczeniu dokumentów potwierdzających odbycie praktyk zawodowych.