EGZAMINY ZAWODOWE CZERWIEC 2019 – TERMINY
18.5.2019
EGZAMINY ZAWODOWE CZERWIEC 2019 – TERMINY
Uwaga słuchacze i absolwenci przystępujący do egzaminów zawodowych w sesji CZERWIEC/LIPIEC 2019! Publikujemy harmonogram z wykazem terminów egzaminów w części pisemnej i praktycznej.
Proszę się bardzo uważnie z nim zapoznać.
W sekretariacie do odbioru są indywidualne harmonogramy zdających niezbędne na egzaminie.
Etap pisemny |
|||||
Zawód |
Data egzaminu |
Godzina rozpoczęcia egzaminu |
Czas egzaminu |
Miejsce egzaminu |
Ilość zgłoszonych |
min |
|||||
Technik administracji - A.68 |
18.06.2019 |
10.00 |
60 |
Pomorska Szkoła Wyższa, ul. Kościuszki 112/114, Starogard Gdański |
2 |
Technik administracji - AU.68 |
10.00 |
12 |
|||
Technik informatyk - EE.08 |
10.00 |
2 |
|||
Technik usług kosmetycznych - AU.61 |
12.00 |
2 |
|||
Technik bhp - Z.13 |
12.00 |
1 |
|||
Technik bhp - MS.12 |
12.00 |
11 |
|||
Florysta - RL.26 |
12.00 |
7 |
|||
Technik informatyk - E.14 |
14.00 |
1 |
|||
Technik informatyka- EE.09 |
14.00 |
2 |
|||
Technik usług kosmetycznych - AU.62 |
14.00 |
10 |
|||
Technik rachunkowości - AU.65 |
14.00 |
2 |
|||
Opiekun medyczny - MS.04 |
14.00 |
7 |
Etap praktyczny |
||||||
Oznaczenie kwalifikacji |
Zawód |
Data egzaminu |
Godzina rozpoczęcia egzaminu |
Czas egzaminu |
Miejsce egzaminu |
Ilość zgłoszonych |
min |
||||||
A.68 |
Technik administracji |
17.06.2019 |
09.00 |
180 |
Pomorska Szkoła Wyższa, ul. Kościuszki 112/114, Starogard Gdański |
1 |
AU.68 |
Technik administracji |
09.00 |
180 |
12 |
||
A.61 |
Technik usług kosmetycznych |
13.00 |
120 |
2 |
||
AU.61 |
Technik usług kosmetycznych |
13:00 |
120 |
3 |
||
Z.13 |
Technik bhp |
13:00 |
120 |
1 |
||
MS.12 |
Technik bhp |
13.00 |
120 |
16 |
||
A.62 |
Technik usług kosmetycznych |
26.06.2019 |
16.00 |
120 |
CNIB ,,Żak" ul. Targ Drzewny 3/7 Gdańsk |
1 |
AU.62 |
Technik usług kosmetycznych |
27.06.2019 28.06.2019 |
16.00 08.00 |
120 |
CNIB ,,Żak" ul. Targ Drzewny 3/7 Gdańsk |
10 |
AU.65 |
Technik rachunkowości |
30.06.2019 |
09:00 |
180 |
Zespół Szkół Nr. 1 ul. Wojska Polskiego 47 A, 87-100 Toruń |
2 |
AU.36 |
Technik rachunkowości |
28.06.2019 |
09.00 |
180 |
Zespół Szkół Nr. 1 ul. Wojska Polskiego 47 A, 87-100 Toruń |
2 |
EE.08 |
Technik informatyk |
22.06.2019 |
16:00 |
150 |
Gdynia ul. Żeromskiego 26 (YMCA – 2 piętro, sala 25) |
1 |
EE.09 |
Technik informatyk |
30.06.2019 |
08.00 12.00 |
150 |
Gdynia ul. Żeromskiego 26 (YMCA – 2 piętro, sala 25) |
2 |
E.14 |
Technik informatyk |
27.06.2019 |
12.00 |
150 |
Gdynia ul. Żeromskiego 26 (YMCA – 2 piętro, sala 25) |
1 |
Z.04 |
Opiekun medyczny |
21.06.2019 |
08.00 |
120 |
CNIK Żak ul. Długa 32, 85-034 Bydgoszcz |
1 |
MS.04 |
Opiekun medyczny |
23.06.2019 |
08.00 12.00 16.00 |
120 |
CNIK Żak ul. Długa 32, 85-034 Bydgoszcz |
7 |
RL.26 |
Florysta |
22.06.2019 |
12.00 16.00 |
120 |
Włocławek ul. Plac Wolności 8/9 |
7 |
Zobacz także